Bio prášok zo sušeného svetelného koreňa 50 g

16,00 €
Kód tovaru: 123006
 Späť na: Bio Svetelný koreň (Dioscorea batata)

Bio Prášok zo svetelného koreňa

 • vysoko účinný prostriedok posilňujúci imunitu
 • dodáva telu svetelný éter
 • posilňuje a pôsobí na slezinu, obličky a pľúca
 • odvodňuje, stimuluje endokrinné žľazy
 • omladzuje, znižuje cukor v krvi
 • pôsobí na kožu a vlasy, výsledkom je hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy
 • podporuje trávenie a chuť do jedla
 • obsahuje diosgenín, fytoestrogén ktorý pomáha produkovať estrogén a progesterón
 • alternatíva k postmenopauzálnej hormonálnej liečbe
 • pôsobí ako afrodisiakum
 • vyživuje esenciu semena


Dávkovanie
Na špičku noža, lyžičky (nie kovové) 1x denne alebo pre 4 osoby pol čajovej lyžičky do jedla

Prášok zo svetelného koreňa je možné brať denne.
(pri odporúčanom užívaní jedno balenie spotrebuje jedna osoba približne za 3 mesiace)

Obsah
50 g v tmavofialovom skle s vysokou ochranou proti svetlu.
Fľaštička je z tmavofialového skla, ktoré chráni obsah pred viditeľným svetelným spektrom a umožňuje žiadúcemu priechodu fialovo / ultrafialovému (vysoká a energeticky bohatá svetelná frekvencia) a infračervenému svetlu. Tým môžu prenikať vyššie a s tým energeticky bohaté frekvencie denného svetla. Preto môžete fľaštičku nechať stáť položenú na dennom svetle.

Dôležité
Prášok máme uložený na mieste, ktoré nie je v blízkosti elektromagnetického žiarenie /teda ani v chladničke/, vznikajúce magnetické polia znižujú jeho výživovú kvalitu. Pri dávkovaní nepoužívame kovové predmety.

botanický názov: Dioscorea batatas, jam čínsky
ďalšie názvy: chlebový koreň, čínsky zemiak
čínsky: Shan Yao (horská medicína)

Dioscorea batata (Shan Yao), známa pod menom „Svetelný koreň“, sa v posledných rokoch stale viac rozširuje aj v Európe. Podľa výroku Dr. Steinera z minulého storočia ide o významnú potravinu budúcnosti, ktorá má potenciál zásadne ovplyvniť vývoj ľudstva. Vysoko si ho cení a odporúča lekárka Dr. Cornelia Hahn, ktorá tvrdí, že je povzbudzujúci najmä pre ľudí vo vysoko civilizovaných krajinách. Dáva silu a podporuje voľný tok životných síl v tele...

Svetelný koreň je na obsah látok veľmi bohatá koreňová zelenina. Je bohatý na zinok a niacín, v porovnaní so zemiakmi má asi tisíckrát väčšie množstvo vitamínu A, viac železa, vápnika, vitamínu C, aminokyselín a doteraz 31 dokázaných stopových prvkov. Obsahuje škrob, proteiny, tuk, kyseliny, saponíny, polysacharidy, sliz. Výnimočné na nej nie sú len merateľné látky, ale predovšetkým jej vysoký obsah svetelného éteru. Fyziologická svetelná látková výmena (schopnosť uvoľňovať svetlo = pránu), sa v dnešnej dobe žiaľ aj vďaka vysoko pretechnizovanému spracovávaniu potravín zhoršuje. Tým sa práve táto vnútorná kvalita v potravinách, súviasiaca s disponibilným svetelným éterom, zmenšuje. Konzumácia Svetelného koreňa tu práve ponúka možnosť vyváženia tohto nedostatku.

Podľa čínskej bylinkárskej knihy môžeme o jeho pôsobení povedať: Shan Yao je sladký, neutrálny, podporuje trávenie a chuť k jedlu, odvodňuje, stimuluje endokrinné žľazy, posilňuje slezinu, obličky a pľúca, vyživuje esenciu semena, omladzuje, znižuje cukor v krvi a pôsobí všeobecne ako vysoko účinný prostriedok posilňujúci imunitu (imunotonikum).

Dlho známe sú aj výsledky jeho skrášľujúceho pôsobenia na kožu a vlasy: výsledkom je hladká a hebká pleť, lesklé a silné vlasy. Obsahuje diosgenín, fytoestrogén ktorý pomáha produkovať estrogén a progesterón - dopĺňa tak yin, a alantoín, prírodná zložka, ktorá urýchľuje rast zdravého tkaniva a skracuje dobu hojenia. Čínska medicína ho ordinuje aj ako alternatívu k postmenopauzálnej hormonálnej liečbe alebo ako veľmi drahé afrodisiakum. Štúdia preukázala, že pomáha aj pri trávení a premieňa črevnú flóru na užitočné baktérie. Okrem svojich potenciálnych liečivých vlastností je Svetelný koreň výživnou potravou, je zdrojom aj vitamínu B a glutamínu.

Viac informácií aj na adrese: www.svetlokoren.sk

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.