Liptavia Prameň Pokušenia - nočný krém 50 ml

18,98 €
Kód tovaru: 8586021410322
 Späť na: Tvár

Suchá pleť nemusí byť len problémom zrelej pleti. Potrápiť dokáže aj mladú a sviežu. Jediným riešením, ako jej uľaviť, je zabezpečiť jej dostatočnú výživu vo dne aj v noci.

VYŽIVENÁ PLEŤ VĎAKA PRÍRODNÝM VÝŤAŽKOM

Kým denný krém tvoju pleť chráni, nočný jej dodáva potrebnú výživu. Vzácne zloženie tohto nočného krému udrží tvoju pleť v tej najlepšej kondícii a spomalí jej starnutie. Kým ty o krásnej pokožke snívaš, on pracuje na tom, aby si ju dostala.

Jeho tajomstvo tkvie v čisto prírodnom zložení. Všetky účinné látky, ktoré sme doň vložili, pochádzajú z prostredia Liptova a jeho okolia.

Ako základnú zložku sme si vybrali hroznový olej, ktorý vďaka svojej ľahkej konzistencii rýchlo preniká do hĺbky pokožky a vyživuje ju. Obsahuje množstvo vitamínu E, ktorý udržiava v pleti vlahu a zabraňuje odbúravaniu kolagénu. Tak zachováva jej mladistvý vzhľad, zdravie a vitalitu.

Pre príjemnú medovú vôňu a regeneračné účinky sme si zamilovali lipu. Jej výťažky pôsobia na pleť ako ošetrujúci balzam. Pleť nielenže upokojuje, ale jej aj poskytuje ochranu pred vonkajšími nečistotami a odďaľuje prvé vrásky.

Na suchú pleť má blahodarné účinky aj drobná fialka. Pôsobí antioxidačne, upokojuje podráždenú pleť a zmierňuje svrbenie. Páči sa nám, že obsahuje veľa vitamínu C.

Všetky vyrábame s láskou ručne tak, aby boli vhodné aj pre vegánov. V súlade s prírodou ich balíme do recyklovateľných obalov.

Ako používať produkt

Pre dokonalý výsledok aplikuj krém Prameň pokušenia vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie.

 

Zloženie
Tilia Vulgaris Flower Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Sodium Bicarbonate, Tilia Vulgaris Flower Extract, Viola Odorata Extract, Ethylhexylglycerin, Benzyl Benzoate

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.