Babička Agafja

Sibírska kozmetická rada Babička Agafja od NATURA SIBERICA sa vyznačuje vysokým obsahom rôznych bylín (niektoré šampóny tvorí až 17 bylinných extraktov) a obsahom prírodných penivých čistiacich látok. Pri výrobe sú využívané organické extrakty a rastlinné oleje podliehajúce požiadavkám EcoCert. Prírodné rastlinné suroviny pochádzajú z ekologicky čistých oblastí Sibíri a oblasti Bajkalu a sú zbierané v súlade so storočnými skúsenosťami ľudového liečiteľstva. Kozmetická rada vychádza zo starých a rokmi osvedčených receptov, ktoré využívali sibírski bylinkári. 
Múdrosť v nej rozhodne ukrytá je – konkrétne múdrosť a pokora ženy menom AGAFIA JERMAKOVA. Jej znalosť bylín rastúcich v sibírskej oblasti, znalosť pôvodných receptúr liečivých odvarov, čajov, tinktúr a mastí je „know-how“, ktoré robí túto značku výnimočnou ( je málo podobných kozmetických radov).
Nejde len o byliny – čajík si zvládne namiešať každý. Ide aj o postup prípravy a hoci to znie pateticky, aj o to, s akým prístupom sú konečné produkty vyrábané.
Základom šampónov tohto radu je „Snežná voda“ – voda, ktorá je získavaná roztopením snehu z čistej sibírskej prírody v drevených nádobách pri izbovej teplote. Je „mäkšia“ a tým pádom menej zaťažuje vlasy a pokožku hlavy.
Ženy v mnohých kultúrach dávno poznali rastlinné mydlo, ktorým sa dalo umývať a prať. Nevoňalo síce jablkovo či jogurtovo, ale penilo a odstraňovalo nečistoty omnoho šetrnejšie ako mydlá, ktoré máme dnes bežne doma. Predstaviteľom takýchto rastlín je mydlica lekárska – jej koreň po spracovaní vytvára jemnú bohatú penu.
Rada peelingov na tvár zasa využíva prírodné „zrnité“ zložky, ktoré odstránia odumretú vrstvu pokožky a pootvoria cestu celej palete výživných a omladzujúcich rastlinných produktov
Tento výrobca disponuje mnohými certifikátmi v rámci produkcie ekologickej kozmetiky a svoje produkty netestuje na zvieratách.

Akcia
022
2,60 €
2,10 €
Ušetríte:
0,50 €