Liptavia Dotyk Vánku - denný krém 50ml

18,98 €
Kód tovaru: 8586021410209
 Späť na: Liptavia

Normálna pleť je pre mnohé ženy splnený sen. Starostlivosť o ňu je totiž jedna z najjednoduchších. Stačí poznať tajomstvo, ako zachovať jej prirodzenú krásu a sviežosť. Tento krém môže byť tým tvojím. Jeho 100% prírodné zloženie ťa presvedčí, že rastlinné extrakty sú pre tvoju pleť to pravé. 

Vďaka unikátnemu obsahu vzácnych látok je denný krém Dotyk vánku skvelá voľba aj pre majiteľky zmiešanej pleti.

KRÁSNA VĎAKA BOHATSTVU LIPTOVSKEJ PRÍRODY

Denný krém Dotyk vánku sme namiešali z toho najlepšieho, čo slovenská príroda ponúka.
Jeho základnou účinnou látkou je hroznový olej, ktorý pokožke v okamihu dodá hodvábnu jemnosť a nekonečnú hydratáciu. Zároveň nad tvojou pleťou rozprestrie ochranné krídla a spomalí jej starnutie.
Rýchlo ti pomôže zabudnúť nielen na vrásky, ale aj na vačky pod očami.

Šalviu sme pridali pre jej liečivé a sťahujúce účinky. Oddane bude bdieť nad tým, aby tvoja pleť zostala čistá a bez známok akné. V kombinácii s vitamínom C a E ti podá pomocnú ruku aj pri boji s mastnou pleťou.

Radosť z nanášania krému ti prinesie pamajorán, ktorý aj tej najunavenejšej pleti dokáže dodať energiu na počkanie. Za vzácny ho považovala už grécka bohyňa lásky a krásy, Afrodita. A nám sa veru páči. smiley

Záverečnú bodku za každodenným ranným rozmaznávaním spraví medovka, ktorá tvoju pokožku rozjasní a krásne prevonia.

Všetky sú vyrábané s láskou ručne a v súlade s prírodou balené do recyklovateľných obalov.

 

Ako používať produkt
Pre dokonalý výsledok krém aplikuj vždy na vyčistenú pleť a používaj v kombinácii s ostatnými produktami z tejto pleťovej kolekcie.

 

Zloženie
Tilia Vulgaris Flower Water, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Vitis Vinifera Seed Oil, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Sodium Bicarbonate, Salvia Officinalis Leaf Extract, Origanum Vulgare Extract, Melissa Officinalis Extract, Ethylhexylglycerin, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene

Pripojte svoj príspevok...
Neprihlásený uživateľ ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.