Prášková 100% Rastlinná, 100% Organická farba na vlasy Hnedá 120 g

10,00 €
Kód tovaru: 0263
 Späť na: Vlasy

Prášková 100%  rastlinná a 100% organická ľahká farba na vlasy je vytvorená spojením ôsmich certifikovaných organických bylín, ktoré dodávajú vlasom farbu a taktiež pomáhajú pri vlasových problémoch ako lupiny, vypadávanie vlasov a na suché vlasy. Pri správnom používaní farba pomáha pri opätovnom raste a objeme vlasov. Vlasy sú žiarivejšie a zdravšie. Farba je 100% ajurvédická a nepreniká do štruktúry vlasov, ale ostáva na povrchu každého vlasu. Vhodná na viacnásobné použitie a pre hypoalergikov. Výborne kryje šediny a je vhodná pre ľudí,  ktorí majú viac ako 40% povrchu hlavy pokrytej šedinami.  

Produkt je zložený z certifikovaných organických rastlín: 
Amla - jedlé ovocie cenené pre vysoký obsah vitamínu C a pre vzácny olej, ktorý je extrahovaný zo semien a dužiny a je používaný proti padaniu vlasov a problémom s pokožkou hlavy.
Indigovník (list) - dodáva intezívnu fialovú farbu, hustotu, lesk a zlepšuje štruktúru vlasov.
Lawsonia (Henna - list) - jedno z najstarších farbív, produkuje oranžovú v červenej farbe, prirodzený kondicionér, ktorý pomáha uzdravovať vlasy. Chráni ich pred poškodením a stratou lesku. Má svoje využitie v prípravkoch proti lupinám a padaniu vlasov.
Harmanček (kvet) - zosvetľuje blond vlasy, považovaná za dobrý kondicionér.
Senovka (semená) - používaná pri padajúcich vlasoch, na stmavenie vlasov, v minulosti používaná ako prevencia proti šedinám a na stimuláciu pokožky hlavy.
Kasia (neutral henna - list) - skvelý kondicionér, dodáva vlasom lesk a hustotu, podporuje zdravú pokožku hlavy.
Bakopa (list) - dodáva lesk, pomáha proti lupinám a redukuje štiepenie končekov vlasov.
Chebula (koreň) - prírodné farbivo používané na udržanie farby vlasov. Môže byť kombinované  s inými prírodnými farbivami na zosilnenie farebného odtieňa.

Vhodné pre ženy aj mužov.
Trvácnosť: 2-4 týždne.
Vhodné pre alergikov, tehotné a kojace ženy.
Vhodné pre všetky typy vlasov.

Balenie obsahuje
2 vrecúška prášku (60g+60g), 1 aplikačný štetec, 1 pár rukavíc, 1 čiapka, príbalový leták

Krajina pôvodu: India

Zloženie
Chamomile (Matricaria Chemomilla) Flower Powder, Madder (Rubia Cardifolia) Roots Powder, Indigo (Indigofera Tinctoria) Leaf Powder, Henna (Lawsonia Inermis) Leaf Powder, Neutral Henna (Cassia Auriculata) Leaf Powder, Amla (Embilica Officinalis) Fruit Powder, Fenugreek (Trigonella Foeanum-graecum) Seed Powder, Brahmi (Bacopa Monnieri) Leaf Powder

Objem
120 g

Pripojte svoj príspevok...
Prihlásiť sa dole s existujúcim účtom: ( alebo sa zaregistrovať na ABIO.sk )
Komentovať ako neprihlásený uživateľ
Nahrávanie príspevku... Komentár sa obnoví po 00:00.

Buďte prvý a pripojte svoj komentár.